pirmdiena, 2014. gada 14. aprīlis

Bārbijmodes

Bērnistabas plauktos pie mašīnām, konstruktoriem un bleibleidiem parādījušās ari bārbijas. Bez līgavaiņa un plīvura palikusi līgava un nāriņa
Meitenēm parasti patīk ģērbt, izģērbt un pārģērbt, mainīt, saskaņot un kombinēt lellēm drēbes. Parasti! Ja vien meitene nav skuķis (kā es), kurai lelles riebjas jau no mazām dienām. Bet mums meitēns vismaz šajā ziņā nav skuķis un ar leļļu padarīšanām ir uz tu. Tikai viena problēma: vajag drēbes, kuras ģērbt un pārģērbt. Tātad, jāpapildina bārbijām skapis.
Rimcī ieraudzīju gatavas bārbiju drēbes. Jāteic, ka varen "sālīts" pasākums, jo 4 - 5 latus (vēl joprojām visu rēķinu latos) maksāt par vienu kleitu man nenāk ne prātā. Citā rimcī atradās maķenīt lētākas štātes un, ja vēl sola 40 % atlaidi, divas var arī nopirkt. Tā bēgošā līgava un nāriņa kļuva par cacu bārbijām.
Bet īstai dāmai, arī bārbijdāmai, ar vienu kleitu ir par maz, tāpēc palīgos tiek ņemts cilvēks, kurš ar šūšanu ir uz tu, un tiek šūti ikdienišķāki tērpi. Un, lai gan šuvēja čīkst un lādās par sīkajām detaļām, nepareizajām piegrieztnēm un citām, ar sīku tērpu šūšanu saistītām nedienām, bārbiju garderobe tomēr tiek papildināta ar dažādi kombinējamām štātītēm.
Bet arī ar to vēl ir par maz, jo Madara savā blogā ir pasviedusi labu ideju, kā, neiztērējot kaudzi naudas, padarīt mazas meitenes ļoti laimīgas, izveidojot bērnudārzos šobrīd tik ļoti aktuālos bārbiju taureņa spārnus. Priekš tiem, kuri nezina, kas tas tāds ir, ilustrācija:
Zogot ideju, pielāgājot savām iespējām, vēlmēm un vajadzībām, izveidoju arī tos. (Par spārniem atsevišķs stāsts vēlāk)
Tā kā bārbijas divas, arī spārni divi
Tā, lūk! Madarai bija absolūta taisnība - lelle ar spārniem tiek ņemta līdzi uz dārziņu, gultā, ciemos un visur citur arī. Trāpīts 10!

1 komentārs:

  1. Kolosālas štātes un spārni. Gribu zināt kā spārni tapa.

    AtbildētDzēst